європейське підприємство
переваги
Сучасне обладнання
БМК йде в ногу з часом для вас! Навчаємось та впроваджуємо у виробництво європейське обладнання для якісного виготовлення продукції. На даний момент використовуємо техніку Німецьких та Австрійських виробників.
Найкращі рецепти
Наші технологи розробляють нові рецептури м'ясних виробів і так само дотримуються та зберігають класичні рецептури м'ясних виробів.
Якісна продукція
БМК отримав сертифікат Міжнародної системи якості та безпеки харчових продуктів НАССР. Для нас це досягнення та успіх у нашій якісній роботі, яку ми дотримуємося роками.
Широкий асортимент
Виготовляємо більше 250 видів м'ясних виробів на ваші смакові побажання та примхи, не забуваємо про якість продукції для дітей. Завжди з вами! Влітку на мангалі незамінні сардельки та ковбаски, на сніданок докторська, на обід вареники з картоплею, а вечеря з вишуканими ковбасами для отримання гастрономічної насолоди.
підприємство сертифіковано по системі "ХАСП" ISO 22000
Наші партнери
переглянути всіх партнерів
Про "БМК"

Безлюдівський м'ясокомбінат – це м'ясокомбінат з душею! Співробітники щодня вкладають свою любов і душу у технологічний процес. виготовлення м'ясних виробів Транспортний відділ доставляє продукцію до магазину. Наші продавці із задоволенням порадять продукцію за вашими побажаннями для смачного сніданку, обіду, перекусу та вечері.

Про